duchowość i rozwój osobisty

Gdy już skończyłeś analizować Siebie…

Gdy już skończyłeś wieloletnie analizowanie Siebie, wgłębianie w swoją pustkę, integrację swoich energii w Całość, wracasz do materii z wiedzą o sobie i o świecie, w tym wyjątkowym obszarze istnienia, który dotyczy specjalizacji Twojej duszy. A co potem jest ? Potem już niczego nie praktykujesz, bo nie ma takiej potrzeby. Twoją jedyną praktyką staje się świadome życie  Nie poszukujesz już wzniosłego sensu, bo sensem stało się Twoje życie i życie Świata.

To życie celebrujesz w błogości, a także wypełniasz kreacją, którą zostałeś natchniony u kresu swej podróży wewnętrznej, gdy dotarłeś do Boskiego Ognia. W Tobie jest wciąż wiedza o różnych „kosmosach” i ich duchach, ale nie koncentrujesz uwagi do wewnątrz, jak było wcześniej, tylko pozwalasz energiom przepływać – przez Siebie – do zewnątrz. I tak łączysz się ze zbiorowością odkrywając najcudowniejszą i najtrwalszą tkankę łączącą wielość w Jedność – Miłość.

I godzisz się na wzloty i upadki, na kryzysy i olśnienia, bo wiesz, że przebudzać się będziesz co jakiś czas, na głębszych poziomach istnienia i że masz wieczność, by zrozumieć Boga w sobie.

Z dedykacją dla W.L. 🙂

Farida Sorana

doradca i przewodnik duchowy, nauczycielka metody rozwojowej „Integracji duszy” – sztuki świadomego życia.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s