INTERPRETACJE SNÓW I WIZJI

pexels-photo-2474691.jpeg

INTERPRETACJA SNÓW, WIZJI, ZNAKÓW W PRZESTRZENI

Jeśli masz sny, wizje, znaki w przestrzeni, które uważasz za ważne, ale nie umiesz zinterpretować, również tutaj służę pomocą. Symbolika snów, wizji, odczuć i zjawisk pokazuje twoje  podświadome wzorce i programy, a także potencjały, które pragną się przejawić w twoim życiu. Mówią wiele o aktualnym poziomie integracji wewnętrznej (duch) i zewnętrznej (materia).

W osobistej pracy z podświadomością i rozmaitymi energiami Jaźni, poznałam język symboli w ujęciu duchowym, dzięki czemu świat snów i wizji odkrył nowy wymiar znaczeń i komunikacji wewnętrznej. Sny interpretuję jako praktyczne wskazówki od aktywnych energii Jaźni, (wyższej świadomości, wewnętrznego mistrza, ducha, boga/boginię etc.), które po kolei wyłaniają się, wraz z Twoją gotowością do ich zrozumienia i uwolnienia w życiu.

Sny razem ze znakami/synchronicznościami w przestrzeni, są otwartą księgą, w jakiej czytasz siebie – zarówno to wszystko, co o sobie wiesz, jak i to, czego nie wiesz i pragnie znaleźć miejsce w twojej świadomości. Jednakże ten język zakodowany jest w symbolach, których nie powinno się odczytywać dosłownie, albowiem są poezją twojego wnętrza. Dlatego nawet negatywne zjawiska, jak na przykład koszmar, paraliż senny, atak astralny, nękanie demona, odczytać można jako potencjał z cienia, który dobija się do ciebie. Właściwa interpretacja i wdrożenie wskazówki w życie, pomaga zintegrować najmroczniejszą energię – albowiem nie jest niczym odrębnym od ciebie, i w efekcie niesie też pozytywną odsłonę, zgodnie z paradoksem duchowym.

SESJA INDYWIDUALNA ZE SNAMI

Jeśli masz sny, których nie rozumiesz, zapraszam do indywidualnej konsultacji, podczas której dowiesz się, co oznaczają poszczególni bohaterowie snu i co pragną ci przekazać. Przeanalizujemy twoje odczucia podczas snu, wzorce i programy podświadomości, które możesz przekuć w twórcze kształtowanie przestrzeni.  Zobaczysz jak niesamowicie sny współgrają z twoją sytuacją życiową, pokazując ci jednocześnie gdzie są drzwi i jak je otworzyć.

INDYWIDUALNE NAUCZANIE SYMBOLIKI SNÓW I WIZJI

Jeśli interesuje Cię dłuższą współpraca i nauka rozumienia symboliki snów i wizji, zapraszam do kontaktu ze mną, w celu omówienia współpracy. Od lat uczę interpretacji świata symboli wg klucza, który opisuje w swojej twórczości, co możesz wykorzystać nie tylko w swoim życiu osobistym, ale też w pracy duchowej z innymi ludźmi.  Jest to klucz praktyczny i sprawdzony, pomagający innym zrozumieć swój wewnętrzny i zewnętrzny świat, połączyć światło i ciemność, stworzyć przepływ między duchem a materią, w jakiej człowiek docelowo przebudza się i realizuje swe „prawdziwe ja”.

CENA I CZAS SESJI

Sesja może trwać zgodnie z Twoją potrzebą i decyzją:

60 minut (150 zł),

90 minut (200 zł)

120 minut (250zł).

Sesja odbywa się przez telefon (ja dzwonię do ciebie). Dla osób zagranicy możliwa komunikacja przez WhatsApp, który z łatwością można zainstalować w komórce.

KONTAKT ZE MNĄ

46925607_124136928487548_242617123388522496_n33erffffffdfafFINISHW przypadku zainteresowania poproszę o email na adres farida.sorana@gmail.com, z określeniem twoich preferencji godzinowych (między 9.00-19.00 w dni robocze). W odpowiedzi zwrotnej wyślę szczegóły współpracy i jeśli je zaakceptujesz,  będziemy mogli się umówić na spotkanie.

UWAGA! Ze względu na dużą ilość zapytań i korespondencji jaką otrzymuję, czas oczekiwania na odpowiedź może trwać kilka dni. Przepraszam za niedogodności.