Kontakt ze mną

10441375_1485304025063844_5871314913643802244_n2

Jeśli pragniesz podzielić się swoją historią duchową, masz pytania i wątpliwości co do kontaktu z Wyższą Jaźnią (bogiem i boginią), pracy z nieświadomością, demonami i cieniami itd, jeśli nie wiesz jak zinterpretować dany sen, wizję czy zjawisko duchowe, zapraszam do udzielenia się na moim Forum Ciemnanoc.

INDYWIDUALNE PROWADZENIE DUCHOWE

Jeśli interesuje Cię moje indywidualne prowadzenie duchowe, to obejmuje ono między innymi:

 • Nawiązanie łączności z Wyższą Jaźnią (bogiem, boginią) i nieświadomością (rozpoznanie cienia)
 • Docieranie pod przewodnictwem Wyższej Jaźni do ukrytych potencjałów duszy
 • Nauczanie praktyczne symboliki w  komunikacji z Wyższą Jaźnią oraz znaczenia wydarzeń życiowych (synchroniczności), snów, wizji, zjawisk duchowych itp. w kontekście wielowymiarowej relacji z duchem i materią.
 • Poszerzanie świadomości dzięki uwalnianiu wiedzy z iluzji, zniekształceń, projekcji i wzorców fałszujących dotąd odbiór wymiaru duchowego i materialnego
 • Asymilacja swoich cieni (demonów, bytów duchowych, egregorów, aniołów upadłych, gadów, wszelkich negatywnych istot, „postaci”, symboli etc.) i odkrywanie ich potencjałów w pozytywie co przekłada się na coraz pełniejszy, głębszy i czystszy odbiór miłości Absolutu w Jego żeńskiej (bogini – ciało, materia) i męskiej (bóg – świadomość, duch) emanacji.
 • Przełamywanie wszelkiego tabu w umyśle, odkrywanie i oswajanie paradoksów tzw „ciemnej strony” Absolutu – między innymi sił niszczenia, chorób, śmierci, seksualności w relacji z człowiekiem. Nabieranie właściwej perspektywy w obliczu negatywnych wydarzeń fizycznych i duchowych, a także nieszczęść poprzez pracę z wewnętrznym Niszczycielem i docieranie do ich przyczyn na poziomie blokad i dysharmonii w nieświadomości. Rozpoznanie i wyjście z programu kat – ofiara.
 • Integracja uwolnionego i oczyszczonego męskiego i żeńskiego pierwiastka Jaźni –  ducha i ciała  do poziomu komunii (hierogamii) w duszy – Kundalini. Nauka bycia zdrowym i kochającym rodzicem dla ciała – nieświadomości (wewnętrzne dziecko), wyjście ze wzorców tresury, nałogów i autoagresji,  przygotowywanie w miłości swojego ciała do przyjęcia ducha, Ognia Bożego.
 • Mistyczna tantra boga i bogini w Jaźni, gdzie kobiety poszerzają świadomość do poziomu Bogini, dzięki miłosnej relacji ze swoim największym przeciwieństwem i dopełnieniem zarazem  – Bogiem, a mężczyźni na odwrót. Jest to związane z odkrywaniem, rozumieniem, uzdrawianiem i harmonijnym łączeniem w sobie różnych („jasnych” i „ciemnych”) aspektów, przejawów męskiego i żeńskiego pierwiastka kosmicznego, przenikających wszystkie wymiary istnienia do poziomu uświęcenia, miłości i pełni, bez żadnych wykluczeń
 • Uwolnienie ego z fałszywych cech przeciwnej płci i odkrywanie prawdziwej tożsamości duszy (uzdrowionej, uświęconej, dojrzałej męskości/kobiecości, a co za tym idzie – miłości i seksualności na poziomie boskim). Uzdrawianie relacji z płcią przeciwną i otoczeniem poprzez wydobycie swojej prawdziwej natury Kobiety / Mężczyzny.

Więcej o moich usługach tutaj: KONSULTACJE oraz INTEGRACJA DUSZY

Sesja odbywa się telefonicznie (mam w Play), między godzinami 11.00-17.00, w dni powszednie. Dla osób z zagranicy możliwa rozmowa przez komunikator. W celu umówienia się ze mną i ustalenia szczegółów, proszę o e-mail na adres:  farida.sorana@gmail.com


8 odpowiedzi »

 1. Witaj, zawsze ciemność mnie fascynowała, ale nie ta jako przeciwieństwo dobra, tylko jako potencjał nieskończoności i na potwierdzenie tego za drugim uderzeniem defibrylatora, poczułem się jak duch uwolniony z butelki gina z uczuciem nieprawdopodobnej wolności, bo to ja byłem potencjałem kosmosu, a więc wiem o czym piszesz…
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na mój blog: http://tamar102.blogspot.com/
  /dla zabawy/

 2. Jutro coś napiszę na swoim blogu, o Tobie i blogu, jak oczywiście pozwolisz, ale to uprzejma formalność bo i tak napiszę, ale nie powiem co i jak, by było ciekawiej, pozdrawiam serdecznie, ale jak będziesz bardzo protestować to nie..

  OK?

 3. Farida – Twoje imię kojarzy mi się z włoską pieśniarką Faridą, która była miłością życia Czesława Niemena . Los sprawił , iż za życia nie mogli być razem. Rozterkę duchową Niemena związana z Faridą najlepiej oddaje utwór pt. „Nie jesteś moja ” :

  Farida chciałbym poddać Twojej ocenie to, co mi się niedawno przydarzyło , cytuję :

  Wczoraj miały miejsce dwa zdarzenia w moim życiu, którym chciałbym poświecić kilka chwil . Pierwsze – doszło do ukąszenia mnie w dłoń przez pszczołę . Do ukąszenia doszło na moich kochanych uroczyskach , gdzie o godzinie 11.00 przed południem wybrałem się po dziki chrzan. Nie było , by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt , iż jestem uczulony na użądlenie tych owadów. W przeszłości byłem już dwukrotnie ukąszony przez te pożyteczne owady .

  Za pierwszym razem dostałem bardzo silnego wstrząsu anafilaktycznego i dużo nie brakowało, bym powędrował w zaświaty. Doszło do niebezpiecznego dla życia spadku ciśnienia 50/0 i utraty przytomności. Pamiętam jedno słowo wypowiedziane przez ratujące mnie przed przyjazdem karetki dwie kobiety /prawdopodobnie lekarki/ , a mianowicie „wraca” . Byłem hospitalizowany na Oddziale Intensywnej Terapii Szpitala w Łagiewnikach k/łodzi. Dziękuję Katarzynie Klepczarek mojej ówczesnej Pani za troskę , którą mnie wtedy objęła.

  W drugim przypadku było podobnie.

  Te zdarzenia dały mi do myślenia , iż ta nadmierna , niepożądana i niebezpieczna gwałtowna reakcja mojego organizmu na czynnik patogenny, uruchamiająca nagły wyrzut do ustroju histaminy nie działa w moim organizmie prawidłowo, czyli ten mechanizm obronny działa wadliwie. By temu przeciwdziałać podjąłem samoleczenie przy pomocy rdestowca , który okresowo przyjmowałem i przyjmuje w formie naparów/nalewek z liści , kłączy i korzeni, a których jedną z zalet jest to ,że z jednej strony działają immunostymulująco, zaś z drugiej hamują procesy autoagresji immunologicznej.

  http://www.luskiewnik.pl/autoimmunologia/new-page-7.htm

  Wykorzystałem tę ich zaletę i okazało się , że skutecznie. Tym razem ukąszenie pszczoły wywołało u mnie reakcję jedynie miejscową , a nie ogólnoustrojową tak jak było w poprzednich przypadkach. Doszło jedynie do opuchlizny , bolesności dłoni i przedramienia oraz lekkiego niedowładu tych miejsc . Wystąpił też rozstrój żołądka i stan podgorączkowy. By wzmocnić układ oddechowy pojechałem do parku i zebrałem z pnia świerków krople żywicy , po czym wtarłem je do nosa. Zażyłem też 10 ml nalewki tatarakowej oraz 20 ml wina serdecznikowego z własnego tegorocznego wyrobu. Opuchnięta dłoń i przedramię posmarowałem glicerydem żywokostowym też własnej produkcji.

  O godzinie 20.00 wyjechałem w sprawach służbowych do miasta, po czym następnie pojechałem po wodę ze zdrojów łódzkich, którą zamierzałem wykorzystać do nocnej produkcji ogórków kiszonych oraz kwasu buraczanego.

  W pewnym momencie jadąc ulicą Brzezińską nieopodal cmentarza na Dołach / tam , gdzie jest pochowany mój przyjaciel z dzieciństwa „Koniu”, o czym dowiedziałem dzień wcześniej od jego córki/ nagle wyłączyła mi się świadomość z czego zdałem sobie sprawę dopiero później .
  Z wyłączoną świadomością przejechałem ok. 3 km /cztery minuty/ przez kilka skrzyżowań . Z tego okresu nic nie pamiętam /brak zwrotnej pamięci/ . Ocknąłem się na wysokości ul. Zjazdowej . W pierwszej chwili nie wiedziałem gdzie jestem i co tutaj robię. Dopiero po chwili wróciłem do świadomości .
  Cały czas jadąc za kierownicą samochodu stwierdziłem , iż przejechałem ulicę , w którą powinienem skręcić / Janosika/ i automatycznie skręciłem w prawo w ulicę Giewont, skąd jadąc wertepami dojechałem do zdroju. Napełniłem 30 l baniak na wodę , powróciłem do domu oraz zająłem się przetwórstwem starając się sobie wytłumaczyć to zdarzenie, a szczególnie to kto zawładnął moją świadomością na czas 4 minut. W sumie nic mi się nie stało . Nikomu nie wyrządziłem krzywdy . Nie doszło do żadnej kolizji. Kto sprawił , ze samochód poruszał się po drodze w wyznaczonym wcześniej przeze mnie kierunku, bez mojej woli i świadomości /bez utraty przytomności/ ? Kto mnie bezpiecznie przeprowadził przez 3 km. ? Nie potrafię sobie na wszystko odpowiedzieć . Wiele bym dał za to, by móc zgłębić tajemnicę tych 4 minut.

  Na zdjęciu poniżej trasa , którą pokonałem bez udziału własnej świadomości.

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14199418_2084302708462608_104591177960677339_n.jpg?oh=76a630d74eb10e764708bb4ad53098f8&oe=584F153A

  Moja strona na Facebooku :

  https://web.facebook.com/profile.php?id=100006486979257&_rdr

  Zapraszam

 4. Kto sprawił ? Ego człowieka nie jest jedyną świadomością w swojej Jaźni 🙂 jest jeszzcze choćby świadomość wyższa (duch) i nieświadomość (ciało) 🙂 a także tożsamości swoje wyparte, które również odzywają się w okreslonych momentach, gdy mogą wyjść z nieświadomości.

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s