Praca z cieniem – poznaj swój cień

pexels-photo-556665.jpegDopiero będąc w pełni świadomym swojej mrocznej strony, można czynić prawdziwe dobro. W przeciwnym wypadku, pomimo posiadania „dobrych intencji” cień i tak przemawia przez nasze wybory, czyniąc je toksycznymi.

Gdy strefa cienia /ciemności dobija się do ciebie, możliwe są następuje zjawiska:

  • towarzyszy ci poczucie braku, pustki duchowej, lęku przed czymś, co jeszcze nie jest nazwane w tobie, a co projektujesz na innych ludzi. Zauważyłeś, że pewne osoby, bądź grupa społeczna, wzbudza w tobie strach, nienawiść, silną potrzebę negacji
  • w twoich snach pojawiają się tematy tabu, na przykład zakazane działania w obszarze agresji i seksu, wzbudzające w tobie poczucie obrzydzenia, winy  czy nienawiści. Często śnisz o motywach morderstw bądź uwięzienia, ucieczki przed czymś, np. groźną, acz niesprecyzowaną siłą, przerażającymi zwierzętami (które zwykle okazują się potem zwierzętami mocy), demonami, psychopatami etc.
  • posiadasz negatywne myśli w głowie i mroczne wizje, których nie chciałbyś oglądać, bo je interpretujesz dosłownie, dodatkowo masz poczucie nieustannego pecha, niegodności, ciężaru duchowego, „klątwy”, obecności „czegoś” strasznego, co zaraz cię „zniszczy”.
  • wzbudzonej energii cienia towarzyszą koszmary, przekazy dotykające tabu i „złe” myśli w głowie. Dodatkowo, u osób sensytywnych zdarzają się okresowe zjawiska typu paraliż w nocy i wrażenie „ataków energetycznych” w ciele, uczucie duszenia przez zmorę, zaciskania, obrazy demonów i innych mrocznych postaci (np. częsta jest postać w kapturze, z zasłoniętą twarzą), bytów/bóstw ciemności etc. To wszystko może być metaforycznym obrazem tego, co odrzucone w Tobie i co ciągle pracuje w umyśle, z czego nie zdajesz sobie sprawy.

Negatywne zjawiska duchowe i energetyczne pokazują blokady w tobie, a ściślej „czarne dziury” w twojej świadomości. Zjawiska cienia odczytujemy symbolicznie, pod kątem twórczych potencjałów, które pukają do twojej psychiki i do życia. A ponieważ są nieuświadomione przez ciebie, nie mieszczą ci się w głowie, innymi słowy – są wyparte, twoja podświadomość ucieleśnia je i odbiera jako zagrożenie  – wewnętrzny zamach i rozbicie aktualnej sfery komfortu. To jednak tylko iluzja, pod którą kryje się wiedza o Tobie i naturze świata. Od ciebie zależy później, jak z niej skorzystasz.

Praca z energią cienia w ujęciu duchowym ma sens wtedy, gdy potrafisz zachować pozycję świadka/obserwatora. To znaczy umiesz odróżnić fakty od fikcji, którą produkuje twój umysł. Podstawą rozwoju duchowego jest dystans do wszystkich doświadczanych zjawisk, i umiejętność dostrzeżenia, że nie są niczym odrębnym od „ja”, którego rolą jest zintegrować swego „demona”. Demon jest wszystkim czego boisz się i nie pojmujesz w sobie, w ludziach i w naturze świata. Jest twoją mocą, którą nauczysz się ukierunkowywać w służbie Miłości.

Jeśli czujesz się gotowy do takiego podejścia i chcesz poznać swój cień, zapraszam na sesję „integracji cienia”, podczas której zrobimy ćwiczenia umożliwiające pozytywny kontakt z twoim cieniem i dokładną analizę energii, które widzisz obecnie w negatywie, a które mogą okazać się niezbędne do osiągnięcia pełni.

CENA I CZAS SESJI

Sesja „integracji cienia” może trwać zgodnie z Twoją potrzebą:

30 minut (150 zł),

60 minut (250 zł),  PAKIET 4 SESJI (800 zł)

90 minut (350 zł),

Rozmowa jest telefoniczna (ja dzwonię do ciebie), a w przypadku osób z zagranicy – przez komunikator WhatsApp, który z łatwością możesz zainstalować w komórce.


KONTAKT ZE MNĄ

302231343_765044524718698_2248483100318806256_nW przypadku zainteresowania pracą z cieniem, napisz do mnie email na adres:

farida.sorana@gmail.com

W wiadomości określ proszę jakie masz preferencje godzinowe (między 9.00 a 20.00 w dni robocze) i ile czasu chciałbyś porozmawiać.

W odpowiedzi zwrotnej wyślę szczegóły współpracy (w tym propozycję najbliższego wolnego terminu) i jeśli zaakceptujesz, będziemy mogli umówić się na rozmowę.

Jeśli interesuje cię dłuższa współpraca ze mną, to wspieram w procesie Integracji duszy.

Do usłyszenia!