Praca z cieniem – poznaj swój cień

Dopiero będąc w pełni świadomym swojej mrocznej strony, można czynić prawdziwe dobro. W przeciwnym wypadku, pomimo posiadania „dobrych intencji” cień i tak przemawia przez nasze wybory, czyniąc je toksycznymi.

Gdy strefa cienia /ciemności dobija się do ciebie, możliwe są następuje zjawiska:

  • towarzyszy ci poczucie braku, pustki duchowej, lęku przed czymś, co jeszcze nie jest nazwane w tobie, a co projektujesz na innych ludzi. Zauważyłeś, że pewne osoby, bądź grupa społeczna, wzbudza w tobie strach, nienawiść, silną potrzebę negacji
  • w twoich snach pojawiają się tematy tabu, na przykład zakazane działania w obszarze agresji i seksu, wzbudzające w tobie poczucie obrzydzenia, winy  czy nienawiści. Często śnisz o motywach morderstw bądź uwięzienia, ucieczki przed czymś, np. groźną, acz niesprecyzowaną siłą, przerażającymi zwierzętami (które zwykle okazują się potem zwierzętami mocy), demonami, psychopatami etc.
  • posiadasz negatywne myśli w głowie i mroczne wizje, których nie chciałbyś oglądać, bo je interpretujesz dosłownie, dodatkowo masz poczucie nieustannego pecha, niegodności, ciężaru duchowego, „klątwy”, obecności „czegoś” strasznego, co zaraz cię „zniszczy”.
  • wzbudzonej energii cienia towarzyszą koszmary, przekazy dotykające tabu i „złe” myśli w głowie. Dodatkowo, u osób sensytywnych zdarzają się okresowe zjawiska typu paraliż w nocy i wrażenie „ataków energetycznych” w ciele, uczucie duszenia przez zmorę, zaciskania, obrazy demonów i innych mrocznych postaci (np. częsta jest postać w kapturze, z zasłoniętą twarzą), bytów/bóstw ciemności etc. To wszystko może być metaforycznym obrazem tego, co odrzucone w Tobie i co ciągle pracuje w umyśle, z czego nie zdajesz sobie sprawy.

Negatywne zjawiska duchowe i energetyczne pokazują blokady w tobie, a ściślej „czarne dziury” w twojej świadomości. Zjawiska cienia odczytujemy symbolicznie, pod kątem twórczych potencjałów, które pukają do twojej psychiki i do życia. A ponieważ są nieuświadomione przez ciebie, nie mieszczą ci się w głowie, innymi słowy – są wyparte, twoja podświadomość ucieleśnia je i odbiera jako zagrożenie  – wewnętrzny zamach i rozbicie aktualnej sfery komfortu. To jednak tylko iluzja, pod którą kryje się wiedza o Tobie i naturze świata. Od ciebie zależy później, jak z niej skorzystasz.

Praca z energią cienia w ujęciu duchowym ma sens wtedy, gdy potrafisz zachować pozycję świadka/obserwatora. To znaczy umiesz odróżnić fakty od fikcji, którą produkuje twój umysł. Podstawą rozwoju duchowego jest dystans do wszystkich doświadczanych zjawisk, i umiejętność dostrzeżenia, że nie są niczym odrębnym od „ja”, którego rolą jest zintegrować swego „demona”. Demon jest wszystkim czego boisz się i nie pojmujesz w sobie, w ludziach i w naturze świata. Jest twoją mocą, którą nauczysz się ukierunkowywać w służbie Miłości.

Jeśli czujesz się gotowy do takiego podejścia i chcesz poznać swój cień, zapraszam na sesję „integracji cienia”, podczas której zrobimy ćwiczenia umożliwiające pozytywny kontakt z twoim cieniem i dokładną analizę energii, które widzisz obecnie w negatywie, a które mogą okazać się niezbędne do osiągnięcia pełni.

JAK SIĘ UMÓWIĆ ZE MNĄ?

Sesja „integracji cienia” może trwać 60 minut (150 zł), 90 minut (200 zł) albo 120 minut (250 zł), zgodnie z twoim życzeniem i potrzebą.

Rozmowa jest telefoniczna (ja dzwonię do ciebie), a w przypadku osób z zagranicy – przez komunikatory WhatsApp albo Viber, które z łatwością możesz zainstalować w komórce.

W przypadku zainteresowania, napisz do mnie email na adres farida.sorana@gmail.com i określ jakie masz preferencje godzinowe (sesje odbywają się między 9.00 a 18.00 w dni robocze) i ile czasu chciałbyś porozmawiać. W odpowiedzi zwrotnej wyślę szczegóły współpracy (w tym propozycję najbliższego wolnego terminu) i jeśli zaakceptujesz, będziemy mogli umówić się na rozmowę.

UWAGA! Ze względu na dużą ilość zapytań i korespondencji jaką otrzymuję, czas oczekiwania na odpowiedź może trwać kilka dni. Przepraszam za niedogodności.

Jeśli interesuje cię dłuższa współpraca ze mną, to wspieram w procesie Integracji duszy.

Do usłyszenia!