INTEGRACJA DUSZY

olimpo-avila-salazar-c9I-U1mPDyA-unsplash

Jeśli interesuje cię dłuższa współpraca ze mną, to pomagam w procesie rozwojowym wg mojej autorskiej metody „Integracja duszy”. Metoda polega na praktycznym rozpoznaniu swojego cienia oraz talentów duszy poprzez pracę z duchem i ciałem, energiami boga i bogini (męski i żeński pierwiastek w każdym człowieku),  snami, wizjami, odczuciami i  synchronicznościami w życiu materialnym, następnie ich integrację w sobie, oraz na zewnątrz poprzez twórcze działania i zmiany życiowe.

JAK WYGLĄDA PROCES ?

Na pierwszym spotkaniu wyjaśnię ci jak proces wygląda i jak praktykować. Następne spotkania telefoniczne odbywają się co tydzień albo co dwa tygodnie zależy od tego jak intensywny okaże się proces u ciebie. Wszystko traktujemy elastycznie, ja niczego nie narzucam, idziemy za wewnętrznym mistrzem – czyli Jaźnią. Moją rolą jest wyjaśniać znaczenie i symbolikę twoich snów, wizji, zjawisk i zdarzeń życiowych i pomagać wchodzić na poziom paradoksu, wyższej świadomości, dzięki czemu umysł i życie stają się prześwietlone, jest wyjście z dualizmu i iluzji negatywu na rzecz rozpoznania potencjału duszy który pragnie się w materii przejawić.

W trakcie procesu, prześwietlamy i łączymy poziomy duszy:

1. podświadomość czyli obszar snów i cienia, (CIAŁO)
2. świadomość czyli obszar życia „ja”, (UMYSŁ)
3. nadświadomość czyli łączność i komunikację z „wyższym ja” (DUCH)

Proces jest nastawiony nie na analizowanie przeszłości, ale narodziny duchowe do przyszłości. To bycie alchemikiem między duchem a materią , w sensie przepływu od wewnątrz do zewnątrz, uwolnienie działań i twórcza transformacja relacji z ludźmi, także w obrębie miłości, seksu, obudzeniem mocy Mężczyzny / Kobiety. Proces obejmuje naukę uważności, współpracę ze swoją Przestrzenią, a także odkrywanie swoich jasnych i ciemnych stron, następnie łączenie w harmonijnej jedności. To także rozumienie swoich reakcji cielesnych i emocjonalnych, które są językiem podświadomości, wewnętrznego Dziecka.

SAMODZIELNOŚĆ I SPEŁNIENIE

Dzieląc się z tobą praktyczną wiedzą,  dążę do tego, żebyś był samodzielny i potrafił sam odczytać znaki i odczucia ze snów, ciała i życia. W taki sposób stajesz się nauczycielem  dla siebie samego. Zależy mi na tym, żebyś odnalazł odwagę do bycia sobą i wyrażania siebie zarówno w jasnych, jak i ciemnych aspektach, które też są potrzebne w niektórych sytuacjach. Ciemna strona, która służy miłości, nie jest złem. Pamiętaj, że żadna technika nie uczyni ciebie idealnym, nieskazitelnym, pozbawionym wad, ponieważ to niemożliwe do osiągnięcia. Duchowość nie ochroni nikogo przed kryzysami życiowymi, które są wpisane w naturę istnienia, ale za to nauczy bycia dojrzałym i radzenia sobie z tzw. „negatywem”. Nauczy dbania o siebie i otoczenie. Tym jest praktyczna duchowość, dorosłość i odpowiedzialność na ścieżce serca.

CENA I CZAS SESJI

Moje usługi są płatne, a cena różni się w zależności od czasu sesji. Sesja może trwać wedle Twojej potrzeby i decyzji:

30 minut (150 zł)

60 minut (250 zł),  PAKIET 4 SESJI (800 zł)

90 minut (350 zł)

Sesja odbywa się przez telefon (ja dzwonię do ciebie). Dla osób zagranicy możliwa komunikacja przez WhatsApp, który z łatwością można zainstalować w komórce.


KONTAKT ZE MNĄ

302231343_765044524718698_2248483100318806256_nW przypadku zainteresowania procesem „Integracja duszy” poproszę o email na adres:

farida.sorana@gmail.com,

W wiadomości określ proszę swoje preferencje godzinowe (między 9.00-20.00 w dni robocze).

W odpowiedzi zwrotnej wyślę szczegóły współpracy i jeśli je zaakceptujesz,  będziemy mogli się umówić na pierwsze spotkanie.

Jeśli chcesz wiedzieć, co o tej metodzie sądzą inni, którzy spróbowali, odwiedź zakładkę OPINIE.

Do usłyszenia ❤