duchowość i rozwój osobisty

Przemiana ślepej siły w moc duszy

Powiadają, iż w początkowym stanie nieświadomości, rządzą nami energie – klasyfikujemy je na przykład w systemie astrologicznym, numerologicznym, żywiołów, analizy karmy etc. To wszystko zasoby zapisane w nas głęboko, manifestujące się w pewnym sensie odrębnie od „ja”. Oczywiście na poziomie Jaźni, są one poszerzeniem tegoż „ja”.

Gdy jednak oddajemy im władzę nad życiem, czynią swoje, a my po prostu dryfujemy, nie mając swej woli. Ścieżka samopoznania zaczyna się, gdy pragniemy poznać dokładnie to wszystko, co nas determinuje. Ta droga czyni nas coraz bardziej mądrzejszymi i rozważnymi. Wtedy wszystko się zmienia – to my zaczynamy swoje zasoby ukierunkowywać, wiedząc w jakich sytuacjach je uruchamiać i w jaki sposób.

Tak ograniczone „ja” ekspanduje, poszerza swą wolę działania i efektywność. Bierze życiowe stery w swoje ręce. Wie już, co jest szkodą, a co pożytkiem dla siebie i dla innych. Potrafi zarówno otwierać granice, tam gdzie trzeba, jak i zamykać, gdy wymagają tego okoliczności. Świadomie korzysta z wyboru, nie odrzucając już żadnych swych talentów – zarówno dotyczących swej jasnej, jak i ciemnej strony.

Bo wie już, że światło nie zawsze jest „dobre”, a ciemność nie zawsze jest „zła”, to tylko narzędzia, które możemy stosować w służbie Miłości, bądź pogłębiać jej brak i blokadę. Rozróżnienie, co jest czym, prowadzi do przebudzenia – przemiany ślepych sił w MOC duszy, widzącej w mrokach.


46925607_124136928487548_242617123388522496_n33erffffffdfafFINISH

Farida Sorana

Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowości, pomagam w pracy z podświadomością i jej programami, obszarem cienia, snami, odnajdywaniem wewnętrznej nawigacji, osiąganiem celów życiowych. Więcej 

Chcesz umówić się na sesję telefoniczną ze mną? Napisz: farida.sorana@gmail.com 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s