DORADZTWO, WSPARCIE, POMOC DUCHOWA

david-clode-13PjNBaDMcg-unsplash

David Clode on unsplash

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, służę wsparciem i pomocą w odnalezieniu światła w ciemności. Możesz mi opowiedzieć o swoich problemach, konfliktach, lękach, kompleksach, traumach, tematach tabu, nawet takich, o których nikomu nie wspomniałeś.  Zaufało mi wiele osób, a ich opinie na temat współpracy ze mną, możesz przeczytać TUTAJ.

ODNALEZIENIE SENSU

Ponieważ sama zmagałam się ze swoją ciemną stroną od dzieciństwa, zapewniam cię, że nic w tym temacie nie jest mi obce. Pomogę ci zrozumieć sens tego, z czym walczysz w sobie, wstydzisz, boisz się itd. i odkryć potencjał w pozytywie. Bo każdy cień prowadzi przecież do światła, kwestia poszerzenia perspektywy i właśnie w tym się specjalizuję. Jeśli są tematy osobiste, rodzinne, zawodowo-materialne, miłosne i seksualne, z którymi sobie nie radzisz, również możesz mi o nich opowiedzieć. Seksualność, tożsamość płciowa i cielesna to źródło mocy, którą warto zrozumieć i odpowiednio ukierunkować, by służyła twojemu spełnieniu i szczęściu.

Z doświadczenia wiem, że otwarcie się przed drugim człowiekiem, który nie będzie potępiać ani moralizować,  tylko będzie dążyć do akceptacji i zrozumienia osobistej, bolesnej i ciemnej strony, może być samo w sobie ulgą i pewnym krokiem do przełamania lęku i wzmocnienia się. Osoby, które skorzystały z mojej pomocy, mówią o mnie, że jestem przyjacielska, ciepła, dyskretna a jednocześnie konsekwentna i szczera, nastawiona na twórczą analizę sytuacji i wyciągnięcie cennych wniosków, co do aktualnego kierunku rozwoju.

ROZPOZNANIE PROGRAMÓW PODŚWIADOMOŚCI

Pomogę  „poukładać” siebie na ten moment , zobaczyć sens całości, znaleźć praktyczne rozwiązania zmierzające do lepszej jakości życia. Specjalizuję się także w wychodzeniu z relacji toksycznych „kat – ofiara” i nauce równowagi między życiem dla siebie a życiem dla innych. Podczas konsultacji, możemy popracować z mentalnymi przekonaniami, rozbroić je poprzez odkrycie drugiego bieguna perspektywy. Możemy również wejść w jasne i ciemne aspekty Twojego pierwiastka męskiego i żeńskiego i zobaczyć, gdzie tkwi dysharmonia w przepływie energii, która blokuje twórczy potencjał.

INTERPRETACJA SNÓW, WIZJI, ZJAWISK

Jeśli masz sny, wizje, znaki z otoczenia, które uważasz za ważne ale nie umiesz zinterpretować, również służę tutaj pomocą. Symbolika snów, wizji, odczuć i zjawisk pokazuje twoje wewnętrzne wzorce, programy w podświadomości, a także nieuświadomione potencjały, które pragną się przejawić w twoim życiu. Mówią wiele o aktualnym poziomie integracji wewnętrznej (duch) i zewnętrznej (materia).

DORADZTWO I NAUCZANIE DUCHOWE

Z drugą stroną lustra mam kontakt od dzieciństwa. Widziałam i słyszałam tzw. „duchy”, „anioły”, „bóstwa” itd, które obecnie traktuje jako energie mojego pola, potencjały Jaźni niosące wiedzę. Zanim jednak to zrozumiałam, przeżyłam zarówno piękne, mistyczne chwile jak i dramatyczne, ponieważ nie pojmowałam natury iluzji i ciemnej strony. Szukałam Boga wszędzie, tylko nie w sobie. Dziś, po wielu latach ciemnej nocy odnalazłam swoje światło i mogę wreszcie powiedzieć, że czuję się osobą spełnioną. Chętnie dzielę się doświadczeniem ze swojej drogi, dlatego prowadzę też konsultacje dotyczące spraw duchowych i ezoterycznych.

Z przyjemnością postaram się odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy wewnętrznej, cieni rodowych, duszy, porządku świata i zniekształceń w odbiorze, natury śmierci, życia po życiu , boskości, sensu egzystencji, spraw ducha, bytów duchowych, bóstw, iluzji demonów itd, oczywiście zgodnie z własnym doświadczeniem.

Częścią swojego światopoglądu dzielę się na blogu Ciemnanoc.pl oraz na stronie Facebook, jednak nie jestem w stanie zawrzeć tam wszystkiego. Jeśli interesuje cię pogłębienie któregoś z tematów, z przyjemnością wejdę w szczegóły i podzielę się z tobą wiedzą, którą posiadam z wieloletniej praktyki duchowej, osobistych przekazów i wglądów w naturę ducha i materii.

CENA I CZAS SESJI

Konsultacje są niezobowiązujące, to znaczy mogą się odbyć jednorazowo, albo  co jakiś czas, wedle twoich potrzeb. Moje usługi są płatne, a cena różni się w zależności od czasu sesji. Konsultacja może trwać zgodnie z Twoją potrzebą i decyzją:

30 minut (150 zł)

60 minut (250 zł)  PAKIET 4 SESJI (800 zł)

90 minut (350 zł)

Rozmowa jest telefoniczna (ja dzwonię do ciebie), a w przypadku osób z zagranicy – przez komunikator WhatsApp który z łatwością możesz zainstalować w komórce.


KONTAKT ZE MNĄ

302231343_765044524718698_2248483100318806256_n

Jeśli chcesz umówić się ze mną na sesję, poproszę o email na adres:

farida.sorana@gmail.com,

W wiadomości określ proszę swoje preferencje godzinowe (między 9.00-20.00 w dni robocze).

W odpowiedzi zwrotnej wyślę szczegóły współpracy i jeśli je zaakceptujesz,  będziemy mogli się umówić na spotkanie.

Jeśli interesuje cię dłuższa współpraca ze mną, to wspieram w procesie Integracji duszy.

Do usłyszenia!