duchowość i rozwój osobisty

Gdy już skończyłeś analizować Siebie…

Gdy już skończyłeś wieloletnie analizowanie Siebie, wgłębianie w swoją pustkę, integrację swoich energii w Całość, wracasz do materii z wiedzą o sobie i o świecie, w tym wyjątkowym obszarze istnienia, który dotyczy specjalizacji Twojej duszy. A co potem jest ? Potem już niczego nie praktykujesz, bo nie ma takiej potrzeby. Twoją jedyną praktyką staje się świadome życie, etyczne wybory. Budowanie zgody.  Nie poszukujesz już wzniosłego sensu, bo sensem stało się życie twoje i świata.

To życie celebrujesz w błogości, a także wypełniasz kreacją, którą zostałeś natchniony u kresu swej podróży wewnętrznej, gdy dotarłeś do Boskiego Ognia. W Tobie jest wciąż wiedza o różnych „kosmosach” i ich duchach, ale nie koncentrujesz uwagi do wewnątrz, jak było wcześniej, tylko pozwalasz energiom przepływać – przez Siebie – do zewnątrz. I tak łączysz się ze zbiorowością odkrywając najcudowniejszą i najtrwalszą tkankę łączącą wielość w Jedność – Miłość.

I godzisz się na wzloty i upadki, na kryzysy i olśnienia, bo wiesz, że przebudzać się będziesz co jakiś czas, na głębszych poziomach istnienia i że masz wieczność, by zrozumieć Boga w sobie.

Z dedykacją dla W.L. 🙂


46925607_124136928487548_242617123388522496_n33erffffffdfafFINISH

Farida Sorana

Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowości, pomagam w pracy z podświadomością i jej programami, obszarem cienia, snami, odnajdywaniem wewnętrznej nawigacji, osiąganiem celów życiowych. Więcej 

Chcesz umówić się na sesję telefoniczną ze mną? Napisz: farida.sorana@gmail.com 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s