duchowość i rozwój osobisty

Jest taka Miłość…

Obraz Hans Braxmeier z Pixabay

Obraz Hans Braxmeier z Pixabay

Jest taka Miłość, która nie zdradzi człowieka i na wieczność pozostaje wierna, nawet jeśli – tu, na Ziemi – czasowo zamknęliśmy się na jej odczuwanie. Jest taka miłość, która wyraża się przez kochających, współczujących i odpowiedzialnych za świat ludzi, jak również przez nas samych, zawsze, gdy pomagamy sobie i innym w dążeniu do szczęścia i dobra. Ale żaden człowiek nie będzie Nią do końca. Tę miłość odnajdziemy w Jaźni –  świątyni boskości w każdym z nas.

By odkryć tętniące serce Źródła, nie zawsze mamy szczęście być niewinnymi i nie zawsze posiadamy odpowiednią wiedzę, by rozpoznać Istotę w ciemności.  Najczęściej czujemy się zbrukani, począwszy od dzieciństwa, skalani poczuciem niegodności i potępienia. Wrażliwość, która czyni nas mistykami tej rzeczywistości, obdarzająca zdolnością czucia wszelkich niebios i piekieł na Ziemi, początkowo jest największym przekleństwem i boleścią, umieraniem duszy i ciała każdego dnia…

Czasem czeka nas długa podróż, pełna iluzji, które mylimy z prawdą o Jedynej Miłości. Aż w końcu wchodzimy w swą nicość, najgłębszą pustkę i po kolei patrzymy w oczy wszystkim jej demonom, nim dotrzemy przed oblicze Słońca Jaźni. W niej odradzamy się i oczyszczamy, choć nie jest to łatwy proces. Nicość w przeobrażonym sercu, staje się Wszystkim. I choć ból nie znika, to prócz niego przychodzi też błogość i upragniona cisza. W tej ciszy usłyszeć można czuły szept Jedynego… Ten szept, być może, nie powtórzy się już nigdy. Ale wiedz, że słowa zostały wyryte w Twym sercu na zawsze, odbite pieczęcią Miłości, którą dopiero będziesz poznawał.

I cokolwiek, by się nie zadziało później, będziesz już WIEDZIAŁ. Nawet w najmroczniejszej nocy, gdy poczujesz na sobie oddech śmierci, zrodzony z Miłości i dla Miłości, pozostaniesz ukochanym Dzieckiem Boga. Na Jego podobieństwo będziesz dojrzewał i rozwijał się, przepadał w Otchłani i odradzał, odkrywał Jego dziedzictwo we wszystkim, co świadomie stworzysz.


46925607_124136928487548_242617123388522496_n33erffffffdfafFINISH

Farida Sorana

Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowości, pomagam w pracy z podświadomością i jej programami, obszarem cienia, snami, odnajdywaniem wewnętrznej nawigacji, osiąganiem celów życiowych. Więcej 

Chcesz umówić się na sesję telefoniczną ze mną? Napisz: farida.sorana@gmail.com 🙂

1 odpowiedź »

 1. Super!
  Chciałbym podzielić się amatorską poezją:

  jest tylko Jedno które jest!

  Jedno –
  Jestem
  i Ja

  Ja w Jedno sprawia Jestem

  Jedno źródłem
  Ja owocem
  Jestem łącznikiem

  Jedno jest jedno
  Jestem jest Jedno w miliardach
  Ja są miliardy w Jestem

  Ja w Jestem
  Jestem w Jedno

  zanim Ja –
  Jestem jest

  Ja
  Jestem
  Jedno

  kiedy Jestem –
  nie ma Ja

  kiedy Ja –
  nie ma Jestem

  …zanim Ja i Jestem będzie Jedno

  jest tylko Jedno
  które jest!

  dla Ja –
  Jestem

  dla Jestem –
  Jedno

  Ja w Jestem
  Jestem w Jedno

  jest tylko Jedno które jest

  Ja
  Jestem
  Jedno

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s